«Нескорені духом. Історико-літературний збірник» — електронна версія

У київському видавництві ПП «ЗОЛОТІ ВОРОТА» вийшла друком книга «Нескорені духом. Історико-літературний збірник»

У книжці зібрано матеріали про видатних письменників, поетів, перекладачів часів «розстріляного відродження» та дисидентського руху 1960-х років, чиї життя і творчість були пов’язані з Приірпінням. До нього увійшли матеріали про репресованих українських письменників Валер’яна Підмогильного та Євгена Плужника (жили у Ворзелі у 1920-х рр.); перекладача Григорія Кочура (жив у Ірпені); письменника, просвітянина Михтодя Волинця (живе у Ворзелі); письменника Гелія Снєгірьова (мав дачу у Ворзелі); поета, прозаїка, журналіста, публіциста, історика і еколога Данила Кулиняка (живе у Ірпені); поета, перекладача Дмитра Паламарчука (жив у Ірпені); поета Василя Стуса (часто перебував у Ірпені в гостях у Григорія Кочура).

Видання призначене для науковців, викладачів вищих навчальних закладів, учителів, учнівської та студентської молоді, краєзнавців та усіх, хто цікавиться історією рідного краю.

Автори-укладачі: 

Мельничук Юрій Леонідович, краєзнавець, завідувач відділу патріотичного виховання Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України, співавтор книг «Михайлівка-Рубежівка. Забуччя», «Ворзельське підпілля. Маловідомі сторінки війни».

Соколенко Олександр Герольдович, краєзнавець, зберігач-фондів – керівник Ворзельського музею історії та культури «Уваровський дім», автор серії книг з історії селищ Київської області («Буча.100 років», 2004; «Гостомель», 2004; «Ворзель. Сторінками столітньої історії», 2005; «Михайлівка-Рубежівка. Забуччя», 2005; «Забір’я», 2006; «Ворзельське підпілля. Маловідомі сторінки війни», 2008 та ін.).

Виданню збірника сприяв голова Київської обласної організації «Демократична Київщина» Найда Ігор Володимирович.

Наклад видання — 100 примірників, рік видання 2012, обсяг  286 с. ISBN 978-966-2246-01-12

Звантажити електронну версію: Neskoreni_2012.pdf 

Опубліковано у Видання | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s