Ворзель, “Уваровський дім”. Благодійні кінопокази в рубриці “Наше нове кіно”

Благодійні кінопокази в музеї історії та культури «Уваровський дім»

Першй благодійний кінопоказ в рубриці “Наше нове кіно” та збір благодійних пожертвувань для поранених солдатів української армії відбувся 2 серпня з перегляду художнього фільму «Параджанов» (реж. 2013 р.). Ініціатива належала мешканцеві Ворзеля кінооператору і кінопродюсеру Андрію Зажарському. Виступаючи перед глядачами він запропонував музею започаткувати та продовжити серію показів сучасного вітчизняного кіно під назвою «Наше нове кіно».

Після перегляду фільму відбувся збір благодійних пожертвувань. Глядачі підтримали нову акцію. Усі зібрані кошти були передані А. Зажарському, а він їх відвіз до Головного київського військового госпіталя, де особисто вручив пораненим солдатам.

У вересні-грудні в започаткованій рубриці «Наше нове кіно» відбулися подальші благодійні кінопокази, на яких глядачі переглянули фільми українського виробництва останніх років: «Хайтарма», «Революція гідності» (спецпроект каналу ICTV), «Іван Сила», «Трубач», «Прикольна казка». Всього було зібрано понад 2000 грн., які передані особисто в руки пораненим солдатам. Велика подяка за це усім, хто пожертвував кошти.

На благодійних кінопоказах глядачі можуть познайомитися з останніми новинками вітчизняного кінематографа і допомогти пораненим на південному сході України.

 

Зберігач фондів-керівник музею

О. Г. Соколенко

Advertisements
Опубліковано у Кінопокази, Патріотично-виховні заходи, Статті. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s