Ворзель, “Уваровський дім”. Виставки останніх місяців

Виставки в Уваровському домі у жовтні – грудні

 

Справжньою подією для Ворзеля та окрасою експозиції музею історії та культури «Уваровський дім» стала виставка творчих робіт Августи Костянтинівни Леонтович. 30 років віддала вона вчителюванню в нашій школі, учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни, ветеран праці, вона завжди знаходила вільний час для занять художньою вишивкою, в’язанням, макраме, рішел’є, живописом. З дитинства займалася рукоділлям, яке у її руках перетворюється на справжні витвори мистецтва. Крім робіт А. Леонтович на виставці представлено також малюнки її сина Євгена Сенчука. На відкриття виставки, яке відбулося 22 листопада прийшли друзі, знайомі та колишні учні Августи Костянтинівни. Вони привітали її та висловили захоплення представленими на виставці роботами.

 

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

 

Приємною несподіванкою для присутніх стала виставка колишнього учня А. Леонтович, а нині начальника ОКБ «Стройдормаш» Знахарчука А.В. Він представив макети військової інженерної техніки виробництва ОКБ, яка нині знаходиться на озброєнні нашої армії. У майбутньому маємо намір повторити цю виставку.

 

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

 

Упродовж листопада та грудня експонувалася фотохудожня вставка жительки Ворзеля Коновалової Л.М., вже п’ята у нашому музеї. Цього разу Людмила Миколаївна представила глядачам фото, зроблені у Ворзелі, Карпатах та Криму. Роботи фотохудожниці вирізняються цікавим та незвичним особистим поглядом на природу та людину в ній. Як і раніше, вони викликали добрі відгуки у відвідувачів музею.

 

IMG_2726_новый размер

 

Велику зацікавленість у відвідувачів музею викликала також виставка художньої вишивки бісером ворзелянок сестер Віри Косян та Любові Федик, яка експонується вже другий місяць поспіль.

 

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

 

Загалом у поточному році у музеї відбулося 30 різноманітних виставок професійних художників та народних майстрів.

 

Зберігач фондів-керівник музею

О. Г. Соколенко

 

Advertisements
Опубліковано у Виставки, Статті. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s