Ворзель, “Уваровський дім”. Участь у Міжнародній туристичній виставці 30-31 березня 2016 р.

Музей історії та культури «Уваровський дім» взяв участь у 23-му Міжнародному туристичному салоні «Україна» UITM 2016

Останнім часом екскурсійна програма музею приваблює все більше і більше туристів. З-поміж пропонованих екскурсій – краєзнавчі, історичні, екологічні. Вони проводяться не тільки у Ворзелі, а й по цікавих місцях Приірпіння. Саме з цією програмою музей був запрошений до участі у Міжнародному туристичному салоні «Україна» UITM 2016, що відбувся 30 березня – 1 квітня 2016 року.

IMG_3260_новый размер

Відвідувачі в районі стенду Уваровського дому

PICT6729_новый размер

Експозиція Уваровського дому на стенді Київщини

PICT6733_новый размерPICT6730_новый размер

Експозиція Ворзельського музею не загубилася серед найкращих туристичних компаній Єгипту, Тунісу, Болгарії, Чорногорії та вітчизняних туроператорів, а посіла своє місце. Поряд з нами експонували свої туристичні продукти парк-музей “Київська Русь” та музейний комплекс міста Переяслав-Хмельницького. Відвідувачів та учасників виставки приваблювали екскурсійна програма нашого музею та оформлення експозиційного стенду: демонструвалися старовинні експонати з музейних фондів, картини з краєвидами Ворзеля. Усім бажаючим пропонувалися буклети Уваровського дому та буклети з картою визначних місць Ворзеля, а також перелік екскурсій музею. Багатьох зацікавили екскурсії, були укладені домовленості про співпрацю. Допомогла організувати виставкову програму музею Ворзельська селищна рада (голова Федорук Л. П.). Допомогу надали також жителі Ворзеля, які постійно допомагають музею у його програмах – Ковальчук А. В. (депутат селищної ради) та Северин В. А. Щира подяка їм за допомогу!

Сподіваємося, що участь у такій масштабній міжнародній туристичній виставці сприятиме збільшенню притоку туристів до Ворзеля і його музею.

На виставці

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Довідка

Виставка UITT «Україна – Подорожі та Туризм» є найважливішою та наймасштабнішою подією туристичної галузі України (організатори: ДП «Прем’єр Експо» (Україна) та ITE Group Plc (Великобританія)).

Традиційно вона проводиться в Міжнародному виставковому центрі – найпрестижнішому виставковому майданчику Києва. Протягом трьох днів виставка стала живим епіцентром переговорів, зустрічей, обміну думками та пропозиціями, зібрала під одним дахом перших осіб, професіоналів туристичного ринку національного та міжнародного рівня.

Виставка UITT – дзеркало галузі: тут зібралися найкращі туристичні оператори, національні офіси, міжнародні представництва, перевізники, презентувалися останні новинки, проводилися численні наукові семінари, освітні програми та конференції, розглядалися гострі проблеми та визначалися перспективи подальшого розвитку, укладалися контракти. Це найпрофесійніша туристична виставка в Україну за складом відвідувачів, найбільша спеціалізована виставка за кількістю учасників, наймасштабніша туристична виставка в Україні за площею експозиції. Виставку UITT офіційно підтримують: Кабінет Міністрів України; Комітет Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму; Київська міська державна адміністрація; Державна служба Туризму та Курортів; Київська Обласна Державна Адміністрація; Туристична Палата України.

Зберігач фондів-керівник музею Соколенко О. Г.

 

Advertisements
Опубліковано у Виставки, Події, Статті. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s