Ворзель, «Уваровський дім». Концерт класичної вокальної музики. 5.02.2022 р., поч. 16.00

Дорогі друзі!

  • 5 лютого у рамках ХІІ сезону концертів класичної музики, присвячених видатному українському композитору Б. Лятошинському до ворзельських поціновувачів класичного музичного мистецтва завітає відома оперна співачка Ольга Чубарева – Народна артистка України (2015), солістка Національної філармонії України, професор Інституту мистецтв Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, лауреат багатьох міжнародних та національних конкурсів, стипендіат Вагнерівського фестивалю у Байройті (Німеччина), лауреат Міжнародної премії імені Г.Сковороди, володарка титулів “Берегиня”, “Чарівний голос” та “Визнання року” Національної презентаційно-рейтингової програми “Діловий імідж України”.
  • Ольга Чубарева співає в різних стилях і жанрах – від Й.С. Баха до А.Шенберга, від старовинної музики до авангарду. Універсальне сопрано співачки дозволяє поєднувати академічний спів із джазом, естрадою, “classical crossover” , прикладом чого є її концерти “Опера. Джаз. Блюз”, мега-шоу ” lady Opera” у Національному палаці мистецтв “Україна” , кліп “Згадай,Україно!”. Гастролювала в багатьох країнах світу (Франція, Іспанія, Німеччина, Угорщина, Люксембург, Польща, Чехія, Росія, США, Японія).
  • УВАГА!
  • Захід проводиться з дотриманням усіх необхідних протиковідних заходів, норм і правил. Кількість місць обмежена.
  • Всі глядачі повинні пред’явити сертифікат про вакцинацію від COVID-19, або ПЛР-тест дійсний 72 год., або медичну довідку про перенесене захворювання на COVID-19. Без одного з цих документів глядачі на концерт НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ.
  • Вхід до глядацької зали припиняється через 15 хв. після початку концерту.
Опубліковано у Концерти. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s